Kim jesteśmy


Personel 4U jest Agencją Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej, specjalizującą się w zatrudnianiu i rekrutacji pracowników tymczasowych i stałych. Na rynku doradztwa personalnego funkcjonujemy od 2011 roku.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie sprawdzonej oraz zaufanej sieci partnerów biznesowych, odpowiedzialnych za selekcję Kandydatów na lokalnych rynkach pracy Europy Wschodniej. Dzięki naszym partnerom mamy pewność, że nasi Kandydaci są odpowiednimi osobami będącymi wzmocnieniem dla przedsiębiorstwa Klienta.

Marka oraz reputacja nasza i naszych partnerów w Europie Wschodniej sprawia, iż potencjalni Kandydaci odnoszą się do naszych ofert z zaufaniem. Dodatkowo współpraca z renomowanymi partnerami, na lokalnych rynkach pracy, pozwala ominąć bariery takie jak nieufność, problemy językowe, stereotypy, trudności w dotarciu do odpowiedniej grupy zawodowej, problem ze zrozumieniem potrzeb i wartości Kandydatów.

Współpracując z nami Klienci oprócz odpowiednich Kandydatów, otrzymują przyjazną i na najwyższym poziomie kompetencji obsługę. Nasi specjaliści rozumieją potrzeby przedsiębiorców i dzięki temu są w stanie zaproponować rozwiązania pozwalające im na płynne dostosowanie poziomu zatrudnienia do aktualnych potrzeb rynku, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Kontakt