Jak działamy


Indywidualne podejście.

Wiemy jak zróżnicowany jest rynek pracy, w związku z tym każde zgłoszenie procesujemy indywidualnie poprzez rekomendację najbardziej optymalnych narzędzi i rozwiązań dla konkretnego Klienta. Pracownicy ze Wschodu często mogą być czynnikiem decydującym o konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Profesjonalizmu

Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami biznesowymi zarówno w Europie Wschodniej jak i Polsce. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższej jakości serwis zarówno przy współpracy stałej jak i przy pojedynczych projektach. Kandydaci z Europy Wschodniej mają do Nas duże zaufanie co przekłada się na szybsze i efektywniejsze pozyskanie Kandydata.

Kompleksowość

Nie wiesz jakie jest najlepsze rozwiązanie dla twojej Firmy. Nasz doświadczony zespół zaproponuje najlepsze i bezpieczne rozwiązania zarówno pod względem finansowym jak i prawnym, jednocześnie dbając o zapewnienie bezpieczeństwa Kandydatom.

Rzetelność

Wszystkie nasze rozwiązanie są zgodnie z polskim i międzynarodowym systemem prawnym i podatkowym . Nasze rozwiązania pozwalają w bezpieczny sposób reagować na potrzeby rynku bez narażania się na działania niezgodne z prawem. Wszystkim naszym Kandydatom, jak i pracownikom tymczasowym zapewniamy pełną legalność podjęcia pracy w oparciu o obowiązujące przepisy i normy.

Kontakt